picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Nauka na prawko coś polecicie może tanio?

Nauka na prawko coś polecicie może tanio?

Co sądzicie o szkołach jazdy w warszawie. Jeżeli skończyliście kurs w jakiejś i jesteście szczęśliwcami, chętnie skorzystam z namiarów. Jest tego mnóstwo i trudno samemu coś wybrać, zresztą sami wiecie.

Iwona3

Posty: 12

 
Tańsze kursy na prawo jazdy w warszawie mogą niestety okazać się kiepskiej jakości. Chodzi przecież o to, żeby nauczyć się jeździć, a nie przejść kurs i uzyskać papierek. A można się przecież naciąć.

adzepeto

Posty: 17

 
Jak znasz przepisy i wiesz jak zachować się na drodze to żaden stres cię nie złamie. Mnie poszło gładko za pierwszym razem. No natomiast jak wiadomo, każdy przechodzi ten egzamin w przeciwnym wypadku i z czym innym miewa problemy, nawet po zaliczeniu egzaminów, co widać na nieszczęście na naszych ulicach. A jeżeli chodzi o naukę jazdy w warszawie to nie jest zła.

dobrusia

Posty: 13

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła oferuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 zł, szkoły oferują różne promocje.

Strzała

Posty: 12

 
Z pewnością chcą na nas zarobić. Ale jak się dobrze przygotujesz to żadna szkoła jazdy w warszawie nie będzie ci straszna. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim.

El2CzupakaBra

Posty: 23

 
Za jazdy doszkalające w warszawie naturalnie trzeba zapłacić, natomiast są one niekiedy jedyną deską ratunku.

Proponuję zajrzeć tutaj http://www.kameleon.waw.pl. Sam z nich korzystałem po przypadku, czyli dość długiej przerwie od jazdy. Pomogły znowu siąść pewnie za kierownicą. Na dodatek polecam za bardzo miłą atmosferę.

jajaek34

Posty: 16

 
Opinie są cenne jeśli chodzi o poszukiwania dobrej nauki jazdy w warszawie. Niemniej jednak zawsze dobrze jest konsultować się bezpośrednio z kadrą w szkole i pytać o to, co najważniejsze. Już w samej szkole można zasięgnąć cennych opinii od kursantów.

ZPL33

Posty: 22

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednakże ciężko, wobec tego zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, na nieszczęście portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, iż już po wszystkim.

Jasio

Posty: 10

 
Ja nie odbywałam kursu nauki jazdy w warszawie. Mam jednak porównanie ze znajomymi z Warszawy. I chyba za dużo różnic nie ma. Efekty zależne są raczej od tego, na jakiego instruktora trafisz, a nie w jakim mieście robisz prawko.

robson900

Posty: 19