picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

język angielski w przedszkolu Kraków, gdzie znajdę ?

język angielski w przedszkolu Kraków, gdzie znajdę ?

Zastanawiam się nad zajęciami dodatkowymi angielskiego w przedszkolu w Krakowie i nie wiem, kto byłby w stanie mi pomóc? Jest jakaś grupa lektorów, którzy zajmują się takim w pełni profesjonalnym nauczaniem?

ukrwios

Posty: 1

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

basieńka

Posty: 13

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

syrena88

Posty: 10

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, dlatego nie boją się nawet bardzo trudnych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Według mnie to osoby, które mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, albowiem to wcale nie jest proste zadanie.

adzepeto

Posty: 17

 
Trzeba sprawdzać różne oferty, aby wybrać te osoby, które są w stanie nauczać w naszym przedszkolu. Konkurencja jest niesłychanie duża, wobec tego wybieramy osoby sympatyczne i niesłychanie kompetentne, a wówczas my będziemy zadowoleni i nasze dzieci będą zadowolone, a właśnie na tym nam przecież najniezwyklej powinno zależeć.

edmundzio

Posty: 11

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

dudzik78

Posty: 14

 
Ofert z lektorami jest bardzo dużo, dlatego na pewno każda osoba znajdzie kogoś właściwego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie zabawa.

yarofe

Posty: 6