picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

nowe mieszkania Kraków rynek pierwotny ??

nowe mieszkania Kraków rynek pierwotny ??

Chciałbym zamieszkać z rodziną na osiedlu domów jednorodzinnych w Krakowie, ale nie wiem gdzie są jakieś ciekawe oferty? Zajmuje się tym jakiś deweloper?

Elektros

Posty: 4

 
Długo czekałem aż znajdzie w Krakowie odpowiednie mieszkanie, dlatego najlepiej sprawdzać, co planuje deweloper w Krakowie, a wtedy jest wgląd we wszystkie oferty. Można być wtedy pierwszym klientem.

Mechanik

Posty: 17

 
Z mieszkaniami jest tak, że wszystko zależne, kto gdzie chce zamieszać. Jeśli kawałek od centrum to wybór jest znaczny, natomiast jeżeli ktoś chce blisko starego miasta to pozostaje mu rynek wtórny.

ChosenOne

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam mieszkania z rynku pierwotnego w Krakowie, bo wiesz, co kupujesz. Nowe mieszkanie to inwestycja na długie lata, dlatego nie warto tutaj oszczędzać. Skoro i tak większość z nas zaciąga kredyt hipoteczny to niech, chociaż będzie to przeznaczone na coś, co jest tych pieniędzy warte. Zastanówcie się nad tym.

Zas

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o rynek pierwotny w Krakowie to na https://villare.pl/mieszkania?search=&keywords=&address=Kraków&distance=&price_to= jest oferta, którą warto sobie przejrzeć.

tomeix

Posty: 5

 
Trudno określić ile kosztuje mieszkanie w Krakowie, bo na cenę wpływ ma mnóstwo czynników. Im jest większe tym mniej płacimy w przeliczeniu za metr kwadratowy. Tak samo jest z domami. Trzeba określić się z kosztami i wtedy można będzie zaleźć coś należytego.

Black_Riot

Posty: 6

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, zatem nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, zatem doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

foken

Posty: 5

 
W Krakowie jest mnóstwo inwestycji. Jeśli chodzi o wybór nowych mieszkań w Krakowie to jest ich mnóstwo. Bez wątpienia te doskonalsze lokalizacje rozchodzą się od razu.

bartek33

Posty: 13

 
Nie bardzo znam się na mieszkaniach i domach, dlatego nie pomogę. Wiem tylko, że jak moja dalsza rodzina kupowała mieszkanie w Krakowie to szukali dewelopera. Nie bawili się w rynek wtórny. Inwestowali w swoją przyszłość, dlatego doszli do wniosku, że lepiej wydać więcej, ale przynajmniej mieć coś pewnego.

Black_Riot

Posty: 3