picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Tajlandia na własną rękę, warto ??

Tajlandia na własną rękę, warto ??

Co sądzicie o Tajlandii na własną rękę? Dużo się trzeba naszukać, żeby ogarnąć temat. Od dawna myśleliśmy z żoną o takiej właśnie wycieczce, ale pytanie, czy to opłacalne, czy lepiej biuro?

251Lechu

Posty: 8

 
Sprawdźcie sobie oferty agencji turystycznych. Osobiście obawiałbym się z rodziną tak na własną rękę. Uważam, że bezpieczniej jest zdecydować się na egzotyczne wakacje z biurem. My też podjęliśmy taką decyzję co do Tajlandii.

Hymnny4

Posty: 7

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeśli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking oczywiście dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

pietryn045

Posty: 21

 
O Phuket nie zapomnijcie, bo tam po prostu trzeba być :) Nam ta wyspa egzotyczna choć dość atrakcyjna najniezwyklej utkwiła w pamięci. Nie ulega wątpliwości przede wszystkim z powodu krajobrazu, niemniej jednak też gościnności :)

johny11

Posty: 19

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, albowiem cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

czesławwww23

Posty: 8

 
Oj tak Phuket to porządne miejsce do odpoczynku, choć ostatnio zrobiło się tu bardzo gwarno :D To egzotyczna wyspa, na którą wielokrotnie wracamy z rodziną. Dzieciom się podoba, a indywidualnie mniej kosztuje.

Jasia12

Posty: 10

 
To się mylisz, bo wiele jest ofert objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeśli chodzi o ceny.

omen100

Posty: 12

 
Też szukam oszczędności, ale nie mam zamiaru zabrać rodzinki do Azji, nie mając pojęcia o tamtejszych zwyczajach, kulturze itp. Za dużo mam do stracenia :) Oczywiście nie uważam, żeby w Tajlandii czy Birmie było mega niebezpiecznie, ale wycieczki zorganizowane to z pewnością lepszy pomysł niż samodzielna męczarnia.

untelekt

Posty: 11

 
Jak macie zamiar sięgnąć ze słonecznych wakacji z biurem, to tylko tutaj hthailand-trips.pl. Cennik jest okej, a planujesz harmonogram na własną rękę, więc można pokombinować. Tu jest naprawdę okej.

Lupusx

Posty: 8

 
To która z agencji ma taką elastyczną ofertę, bowiem osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bowiem wybieram się w szczególności na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

Gargamel5

Posty: 6