picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku, sprawdzona firma

wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku, sprawdzona firma

Cześć. Które sklepy warto sprawdzić, gdy chodzi o suknie ślubne w Gdańsku?

Dzięki za wszystkie propozycje!

Wacław

Posty: 13

 
Z mojej perspektywy przede wszystkim cenione przez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) powinny być suknie ślubne w Trójmieście, jakie są szyte na miarę. Przymierzana suknia winna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, jaka została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

Ciapek

Posty: 23

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje wesele dopiero za 1,5 roku. Bardzo dobrze, że tak zrobiłam, bo na miejscu dowiedziałam się, że czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą wesela, aby uniknąć nerwówki.

ajhhopek

Posty: 17

 
Nie chciałabym być w skórze kobiet, które szukają teraz taniej sukni ślubnej w Trójmieście. Nawet pomimo ograniczeń cenowych wybór jest przeogromny. Suknie mogą mieć różnorodny krój, wykorzystywać różnej jakości tkaniny, a także zostać w odpowiedni sposób ozdobione. W głowie może zakręcić się od zakresu możliwości.

Kitas

Posty: 13

 
Muszę powiedzieć, że gdy poznałam ceny, jakimi charakteryzują się suknie ślubne w Trójmieście byłam lekko zszokowana.

Być może z tego powodu bardzo szybko zweryfikowałam swoje poglądy na temat zakupu nowej sukni i teraz myślę nad zakupem używanej bądź wypożyczeniem jej.

pl07

Posty: 19

 
Dla mnie najbardziej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała ślub rok wcześniej i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, iż wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

dariuszek1878

Posty: 25

 
Przyznam szczerze, że mnie także niedawno interesowały suknie ślubne w Gdańsku.

Nie jestem przesadnie wymagająca, ale chciałam, aby suknia prezentowała się znakomicie. Ostatecznie udało mi się osiągnąć swój cel, a zakupu dokonałam w tym sklepie: http://www.memolia-suknie.pl.

Wariat

Posty: 12

 
Z mojej perspektywy, gdy jesteście zainteresowane sukniami szytymi na indywidualne zamówienie to postarajcie się dograć szczegóły na co najmniej rok przed ślubem.

Oszczędzi Wam to stresu z nerwowym wyczekiwaniem na zrealizowane zamówienie, jakiego sama doświadczyłam, bowiem robiłam wszystko na ostatnią chwilę :)

michrz

Posty: 33

 
Odwiedziłam niedawno salon oferujący suknie ślubne w Trójmieście, choć moje ślub dopiero za 1,5 roku. Niesłychanie dobrze, iż tak zrobiłam, bowiem na miejscu dowiedziałam się, iż czas realizacji zamówienia może potrwać nawet 5 miesięcy. Z tego względu lepiej nie próbować zamawiać sukni pół roku przed planowaną datą ślubu, aby uniknąć nerwówki.

ZjadaczGłów

Posty: 19

 
Muszę powiedzieć, że gdy poznałam ceny, jakimi charakteryzują się suknie ślubne w Trójmieście byłam lekko zszokowana.

Być może z tego powodu niezmiernie prędko zweryfikowałam własne poglądy na temat zakupu nowej sukni i teraz myślę nad zakupem używanej bądź wypożyczeniem jej.

jonek91

Posty: 21