picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

seriale online znane serwisy, gdzie warto ?

seriale online znane serwisy, gdzie warto ?

Dzień dobry, wiecie może, gdzie znajdę darmowe seriale dostępne online? Zależy mi na serwisie internetowym, który oferuje najlepsze zagraniczne filmy i seriale. Może wy korzystacie z takich portali i możecie mi coś polecić?

weryl77

Posty: 3

 
Filmy dostępne online niekiedy są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić olbrzymie pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

Dyduszek22

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Z reguły sławne serwisy potrzebują kupienie pakietu premium. Na stronie jaką Ci podałem, nie potrzebują takiego starania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

Lupusx

Posty: 10

 
Film online znany serwis możesz oglądać na dużo portalach, jednakże zazwyczaj są one płatne. Często trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Wygodniś22

Posty: 3

 
Film online znany serwis możesz włączyć sobie na różnych platformach. Jednak ciężko jest odnaleźć te darmowe strony internetowe.

serbuś

Posty: 7

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

ciumar1

Posty: 6

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie znaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Ale może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

Wariat

Posty: 12

 
Wiesz co chyba, jak wykupujesz pakiet premium to masz dodatkowe opcje. Jednak z serwisu możesz korzystać zupełnie za darmo i oglądać co tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś.

duduś34

Posty: 9

 
Filmy online znane serwisy powinny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, którą z chęcią się mogę podzielić, jeśli oczywiście chcecie.

Kwatuszek

Posty: 7

 
Seriale dostępne online zazwyczaj są płatne, jednakże jest serwis internetowy, który daje możliwość oglądania największych produkcji bez żadnej rejestracji. Jeśli pragniesz mogę wstawić Ci linka.

michrz

Posty: 33