picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

epilacja laserowa w Szczecinie, pomocy!

epilacja laserowa w Szczecinie, pomocy!

Witam, czy możecie polecić mi gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonywana jest mezoterapia igłowa twarzy w Szczecinie? Proszę tylko o polecenie sprawdzonej kliniki, najlepiej jakbyście wstawili mi link do ich strony.

Lechu_351

Posty: 1

 
Pożądane byłoby zrobić fotoodmładzanie w Szczecinie. Byłam na takim zabiegu i jestem niezwykle zadowolona z efektów. Jeśli chcesz to mogę przesłać Ci później adres placówki, do jakiej chodzę.

Grażyna12

Posty: 4

 
Ja wykonywałam zabieg - mezoterapia igłowa twarzy w Szczecinie. Jestem niesłychanie zadowolona z efektów, jeśli chcesz to polecę Ci jedną klinikę, do której sama chodzę i moje koleżanki.

multikrzych

Posty: 25

 
Ja korzystałam z usług bardzo dobrego lekarza, chodzi mi o ortopedia zabiegi w Szczecinie. Mogę polecić Ci bardzo dobrą klinikę, do której sama chodzę, więc jest sprawdzona. Tutaj masz link do ich strony https://olimedica.pl/oferta/ortopedia/. Możesz na początku przeczytać sobie, co oferują.

GGregbard

Posty: 12

 
Najlepiej jest zrobić powiększanie ust kwasem hialuronowym w Szczecinie. W tym mieście jest jedna duża klinika, jaka oferuje szereg zabiegów medycyny estetycznej.

GreenTO

Posty: 4

 
W leczeniu otyłości w Szczecinie może pomóc Ci dietetyk. Dobrze jest znaleźć najlepszego specjalistę, który powie Ci, jak zdrowo się odżywiać, aby zrzucić zbędne kilogramy. Nadwaga oraz otyłość prowadzą do wielu poważnych chorób. Dlatego nie zwlekaj z wizytą.

Yuri20

Posty: 4

 
Ja polecam Ci leczenie bezdechu w Szczecinie. Jest tam chyba najlepsza klinika w Polsce, jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Wydaję mi się, że jak wpiszesz sobie w wyszukiwarkę, to winno od razu Ci wyskoczyć.

Ticket2Hell

Posty: 23