picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

sukienki z dekoltem, jaki butik ?

sukienki z dekoltem, jaki butik ?

Chciałabym na lato kupić sobie bluzkę hiszpankę w jakieś kwiaty albo inne wzory. Jeśli znacie jakiś sklep, który ma coś takiego w ofercie to dajcie znać. Nie mogę niczego ciekawego znaleźć w regionie, w którym mieszkam.

gruszk56

Posty: 1

 
Widziałam oferty z sukienkami bez ramion na stronie butiku https://sissi-boutique.pl/sukienki-bez-ramion. Sama nie chodzę w takich, zatem nie wiem czy to popularna oferta czy nie? Sprawdźcie same czy odszukacie tam coś ciekawego. Widziałam tylko, że jest tego dużo, zatem nawet wymagające osoby coś znajdą.

donbagino

Posty: 7

 
Dla mnie dopasowywanie sukienek przez Internet różnie się kończyło. Na szczęście zawsze można taką sukienkę oddać. Wymienią na inny rozmiar albo zwrócą pieniądze. Bez wątpienia trzeba szukać sukienek nieco wcześniej żeby na te ewentualnie zwroty mieć czas.

untelekt

Posty: 11

 
Na szukanie przez Internet trzeba mieć czas. To bardzo ważne i nie można o tym zapominać. Jeśli szukamy czegoś na jutro to nie zdąży paczka przyjść. Nie zdążymy też tego odesłać, jeśli coś nie będzie nam w tym odpowiadało.

Fanatyk

Posty: 25

 
Korzystałam z oferty butiku internetowego i jestem zadowolona. Za pierwszym razem dopasował źle rozmiar, ale za drugim razem było już dobrze. Butik nie robił żadnych problemów z odmianą rzeczy, które mi nie pasowały, dlatego uważam, że warto robić zakupy w takim miejscu. Nie ponosimy przecież żadnego ryzyka i żadnych strat.

adus56

Posty: 8

 
Sukienki super, natomiast figura do nich jest konieczna. Im więcej odkrywamy tym figura ma większe znaczenie. Mało, która z sukienek się dla mnie tak faktycznie nadaje.

Nikiiii

Posty: 6